Цветен удар за 1000 евро край Несебър: Кражбата на 8 март приключи с арест

Навръх Международния ден на жената – 8 март – в района на Несебър бе извършена кражба на саксийни цветя на стойност около 1000 евро, съобщиха от местната полиция.

Сигнал за инцидента е подаден към 9:00 часа в Районното управление в Несебър. Според информацията, от частен обект в местността „Кокалу“ са били откраднати няколко кашона с цветя.

Благодарение на бързите действия на служителите на реда, една от извършителките – 61-годишна жена от котленското село Градец – е била установена и задържана.

Откраднатите цветя са открити и върнати на собственика, а по случая е образувано бързо производство.

Бъдете в крак с най-важните новини

С натискането на бутона за абониране потвърждавате, че сте прочели и сте съгласни с нашата Декларация за поверителност и Условия за ползване